Balustrady i Drzwi

W dzisiejszych czasach szkło stanowi ważny materiał budowlany. Dzięki zastosowaniu szkła nadaje ono wnętrzu niepowtarzalną estetykę oraz funkcjonalność.

Balustrady szklane

Przygotowaliśmy dla Państwa ofertę wysokiej klasy balustrad szklanych ze szkła laminowanego i hartowanego, które wykorzystywane są do ograniczania przestrzeni balkonów i tarasów, jak również do zabezpieczania schodów czy innych powierzchni komunikacyjnych w obrębie domu czy biura.
Wykorzystujemy atestowane materiały budowlane, które znajdują swoje zastosowanie przy konstrukcjach prostych, jak również mniej standardowych.

W naszej ofercie znajdują się również mocowania do konstrukcji, a także słupki i poręcze montażowe renomowanych firm odznaczających się certyfikatami jakościowymi.
Aktualnie balustrady szklane są konstrukcjami niezwykle solidnymi i wytrzymałymi, które nadają niepowtarzalny wygląd i charakter wnętrzom oraz elewacjom różnego rodzaju budynków. To wykończenie na miarę XXI wieku.

Schody

Stopnie szklane najczęściej wykonuje się ze szkła hartowanego, warstwowego np.: 3 warstwy szkła hartowanego o grubości 10mm każda, połączonych ze sobą folią PVB lub EVA. Dzięki czemu szkło staje się bardzo wytrzymałe na pęknięcia i rozerwanie. W przypadku pęknięcia szkła dzięki procesowi laminowania szkło pozostaje w jednym kawałku.

Stopnie szklane mogą przyjmować dowolny kształt. Najpopularniejszym kształtem są prostokąty, jednak w naszej ofercie można znaleźć również szkło o dowolnych kształtach. Krawędzie szkła mogą być szlifowane i polerowane lub fazowane. Szkło można poddać procesowi sitodruku, celem nadania mu warstwy antypoślizgowej.
Zastosowanie tego typu stopni jest wszędzie tam gdzie chcę się osiągnąć niepowtarzalny wygląd wnętrza, jak również na mostkach lub kładkach dla pieszych.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Balustrady & Schody & Drzwi