Kabiny prysznicowe na wymiar

Kabiny prysznicowe na wymiar to modne i bardzo popularne rozwiązanie stosowane w wielu nowoczesnych łazienkach. Dzięki ich ogromnej funkcjonalności doskonale nadają się zarówno do mniejszych jak i większych wnętrz. Oferujemy kabiny prysznicowe na wymiar, które są wykonywane na indywidualne zlecenie Klienta. Ich dużą zaletą jest dowolność wymiaru oraz kształtu, co jest istotne w przypadku nietypowych łazienek. Szkło może być montowane bezpośrednio na brodziku, podłodze lub wannie.

Oferowana przez nas różnorodność szkła, bardzo duży wybór okuć i rozwiązań montażowych znacznie wyprzedza gotowe systemy kabin prysznicowych. Szklane kabiny wykonujemy przy wykorzystaniu najnowocześniejszych rozwiązań technicznych, z racji tego sprawdzają się w warunkach dużej wilgotności i działania wody. Oferta skierowana jest dla osób szukających niepowtarzalnych i nowoczesnych rozwiązań do wnętrza swojego domu. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie wykonać najbardziej skomplikowane projekty na życzenie Klienta.

Jakie szkło wybrać?

Wszystkie tworzone przez nas kabiny prysznicowe wykonywane są ze szkła bezpiecznego jakim jest szkło hartowane lub laminowane. Proponujemy również rozwiązanie o największej klasie wytrzymałości jakim jest laminowane szkło hartowane. Dzięki procesowi laminowania pomiędzy dwoma taflami szkła można umieścić dowolną grafikę lub materiał dekoracyjny, który pozwala uzyskać niespotykane efekty. Istnieje również metoda druku na szkle dzięki której grafika jest umieszczona bezpośrednio na powierzchni szkła.

Jeśli zależy Ci na funkcjonalnym i jednocześnie eleganckim wyposażeniu swojej łazienki to serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy, która oferuje Państwu solidne i stylowe kabiny prysznicowe wysokiej jakości.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Nasze ostatnie realizacje i projekty