Szklane, kolorowe panele

Szklane, kolorowe panele do kuchni są jednym z najnowszych trendów w designie w ostatnich latach. Przykuwają uwagę, odgrywając szczególnie istotną rolę w wyglądzie kuchni. Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej oraz możliwości wybrania dowolnego wzoru, panele stają się unikatowym elementem wystroju kuchni, współgrając z charakterem wnętrza.

Znudziły ci się tradycyjne płytki? Wybierz szkło do kuchni. Jest dekoracyjne i modne, a także praktyczne. Łatwo je utrzymać w czystości. Aranżacje kuchni ze szkłem na ścianie są nowoczesne, lekkie i efektowne. Szkło umieszczone na ścianie w kuchni między blatem a szafkami to najmodniejszy trend w urządzaniu kuchni. Oprócz względów praktycznych za stosowaniem szkła w kuchni przemawiają zalety dekoracyjne. Szkło jest bardziej neutralne od płytek na ścianie, dlatego pasuje do każdej kuchni.

Zamocowanie nad blatem szkła w zależności od jego rodzaju da różny efekt.
-Szkło bezbarwne ukaże fakturę ściany za nim (mogą to być na przykład surowe cegły lub kolorowe ściany),
-szkło matowe będzie neutralnym wykończeniem, lakierowane lub barwne da gładką płaszczyznę koloru, a
-szkło z nadrukiem sitodrukowym będzie pełnić funkcję obrazu.

Gładka, błyszcząca powierzchnia szkła idealnie sprawdza się w małej kuchni, ponieważ daje efekt przestronności i lekkości. Duży wybór kolorów szkła lakierowanego pozwala zrealizować dowolne projekty kuchni. Jeśli chcemy, by ściana była uniwersalnym tłem w kuchni, wybierzmy szkło białe lub przezroczyste. Szklana tafla na blatem może wypełniać całą przestrzeń między szafkami kuchennymi lub pełnić funkcję małego ekranu zamontowanego w newralgicznych miejscach kuchni, np. nad płytą grzejną.

Panele szklane najczęściej znajdują zastosowanie w kuchniach. Jednak ze względu na wysokie walory estetyczne klienci decydują się również na zamontowanie ich w innych pomieszczeniach.

Cechą charakterystyczną paneli szklanych jest wysoka odporność na możliwe zniszczenia spowodowane codziennym użytkowaniem.

Oferowane przez nas panele kuchenne wykonywane są ze szkła typu Lacobel – szkła hartowanego i lakierowanego. W panelach wykonujemy niezbędne otwory np. na gniazdka elektryczne. Naszą ofertę opieramy na sprawdzonych szkłach, odpornych, mocnych i trudno ścieralnych dzięki czemu możemy udzielać Państwu gwarancji na zadrukowany i zamocowany panel szklany.
Pomiary i projekt gratis.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Nasze ostatnie realizacje i projekty