Lustra

Montaż stylowych i klasycznych luster na wymiar. Szybka realizacja i dobra cena materiału.

Lustro jest bardzo ważnym elementem dekoracyjnym w życiu codziennym. Realizujemy lustra na wymiar o dowolnym kształcie i rozmiarze, przez co istnieje możliwość dopasowania ich do każdego wnętrza. Decydując się na montaż lustra, sprawią Państwo, że wnętrze będzie wydawać się jaśniejsze i bardziej przestronne.
Nasza firma oferuje szeroki asortyment luster.
Różną grubość: 2, 3, 4, 5 i 6 mm


Wykończenie:
Faza to specjalne wykończenie krawędzi lustra, które są ukośnie zeszlifowane. Szerokość fazy może być bardzo różna – od kilku milimetrów do kilkunastu centymetrów. Szlif prosty to najzwyklejsze wykończenie krawędzi na gładko w taki sposób, aby się o nie nie pokaleczyć.

Jak łatwo zauważyć, nie wszystkie lustra mają taki sam kolor. Niektóre są wykonane ze szkła barwionego. grafit, brąz, srebro, czerń, niebieski, zielony.

Warto wiedzieć, że lustra wykonane ze szkła bezbarwnego (srebrne) mają z reguły wyższy współczynnik odbicia od tych zrobionych ze szkła barwionego.

Dobór koloru zależy tylko i wyłącznie od twoich upodobań estetycznych i wystroju wnętrza.

Czasem główna powierzchnia lustra wykonana jest ze szkła srebrnego, zaś dodatkowe elementy ozdobne ze szkła barwionego.

Lustro może być dużym samodzielnym meblem lub ledwie dodatkiem. Nieistotne jak duże, ważne aby było dobrane do wnętrza ze smakiem i zasadami estetyki. Duży wybór kolorów, wykończeń i kształtów pozwala na wybór właściwego lustra do danego wnętrza.
Każdy znajdzie coś dla siebie.


Lustra oferowane przez naszą firmę wykonane są z wysokiej jakości materiałów, wyprodukowanych w Polsce.


A może masz nietypowy projekt lustra?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Nasze ostatnie realizacje i projekty