O NAS

Arkad szklarz to nowoczesna i dynamiczna firma zajmująca się kompleksową obróbką, projektowaniem oraz montażem szkła z siedzibą we Wrocławiu.

Wieloletnie doświadczenie w branży sprawiło, że staliśmy się firmą rzetelną i godną zaufania. Zapewniamy fachowe doradztwo, szybką realizację zleceń oraz konkurencyjne ceny.

Jesteśmy zespołem doświadczonych szklarzy posiadających wysokie kwalifikacje, umiejętności i wiedzę, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom.

Szkło jakiego używamy jest szkłem najwyższej jakości, hartowanym i bezpiecznym. Rozwijamy się i inwestujemy , aby sprostać najbardziej wygórowanym wymaganiom.

Zajmujemy się głównie obróbką szkła w architekturze wnętrz. Ze szkła potrafimy stworzyć absolutnie wszystko, jest to materiał niezwykle uniwersalny i plastyczny, znajdujący zastosowanie nie tylko w designie, ale też w budownictwie, ze względu na piękny wygląd oraz walory użytkowe.

W ostatnich latach Szkło w architekturze wnętrz zdobyło bardzo dużą popularność. Dlatego nasz zespół postawił sobie za cel realizację projektów na najwyższym poziomie, zgodnie z najnowszymi standardami i trendami architektonicznymi.

Potrafimy dopasować się do potrzeb naszych klientów, doradzamy na każdym etapie współpracy.

Sukcesem jest dla nas profesjonalne i rzetelne wykonanie oraz zadowolenie klienta.